Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projevy skrze media vzhledem na prostředky (mediumita) jsou zcela běžné a je jich celá řada, uvedu zde příklady mediumity pro fyzické jevy, kde media si ani nemusí být vědoma, že jsou zdrojem těchto sil.

* Klepot a šramot v různých předmětech vzniká proto, že někteří duchové chtějí upozornit nejenom na svou přítomnost, ale i na nějakou významnou událost (úmrtí, nešťastná událost).

* Pohybování stolů byl v minulosti velmi populárním prostředkem ve styku s duchovnem. Další projevy byly klepání stolku, kde počet klepnutí znamenal buď ano, či ne.

* Přímé písmo je vzácnější projev. Do krabičky vložíme tužku a papír, převážeme a zapečetíme. Po procedurách položí přítomní ruce na papír a soustředěně vyčkávají. Po 10 až 30. minutách je slyšet škrábání od tužky a my získáváme velmi pěkné, přímé sdělení. Vezměte v úvahu také existenci přímého hlasu.

*Materializace je jistě nejúžasnějším důkazem existence duchovního světa. Může to být jak materializace částečná, tak i celých, pohybujících se postav. Vzniká pomocí látky zvané ectoplasma často bílé, nebo šedé barvy, vycházející z těla media, dobře viditelná a fotografovatelná. Z této látky se mohou vytvářet pozemská těla zemřelých osob.

Druhy médií

* Píšící ( Komunikace tímto způsobem je většinou počáteční a od ní se odvíjí další a další schopnosti. Duchovní bytosti (ale i nejen ty) s vámi promlouvají přes vaší uvolněnou ruku. Pošlou vám do hlavy myšlenku, kterou ale nedokážete slyšet (nejste na to dostatečně vyspělí) a tak vám ji napíše vaše ruka. Většinou ve vašem jazyce. Tyto myšlenky jdou přes filtr vašeho vědomí. Informace jsou zkreslené a ne 100% pravdivé.)

* Slyšící / Po nějaké době co jste si již osvojili schopnost automatického psaní a kresby (píšící médium) zjišťujete, že víte sdělení ještě dříve, než ho napíše vaše ruka. Přichází to postupně. Za čas už nestíhá ruka psát, odložíte tužku a stanete se slyšícím médiem. Dokážete ovládat telepatii.)

* Vidící ( Slyšíte duchovní bytosti. Po čase se ale vyvíjíte dál. (Záleží na oddanosti těmto schopnostem). Dostanete novou schopnost -vidění aury, z které budete moci přečíst přímo průtrž informací. Aura není jen kolem lidí, ale také kolem věcí. Kromě aury se vám mohou zjevovat různí duchové (např. vaši zemřelí přátelé), ale i vidiny minulosti a budoucnosti.)

* Cítící (hmat) ( Při komunikaci můžete cítit pohlazení, lochtání. Třeba nakonec vznikne tradice, že vždy když s vámi mluví vaše zemřelá babička, ucítíte hlazení na levé ruce:))

* Pro fyzické zjevy (Za pomocí vaší energie můžou duchové hýbat s různými předměty. Nižší duchové by vás mohli strašit, vyšší by mohli být nějak nápomocni. Např. ukázat ztracenou věc.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mam doma ducha

(k, 6. 3. 2015 17:30)

asi uz je to tri roky co jsem zijistila ze doma nejsme sami, nikdo mne nechtel verit ale nekdy citim jakoby nekdo me sledoval anebo citim neco. Velmi casto y niceho nic veci cacnou hybat a to me nekdy desi, vim ze je to divny ale jsem celkem rada ze mame doma ducha.
PS- Je to mala holcicka. nedelam si srandu je to pravda

Re: mam doma ducha

(Anicka, 18. 11. 2017 15:13)

Tomu věřím mam na některých části bytu na těle husi kůži také sem viděla nějakého pana procházet zavřenými dveřmi po dvou dnech tentýž pana viděla i má spolubydlící ani jedna sem si neřekli jak vypadal a když sem se o tom začali bavit obě dvě sem popsali stejného pana také nám spadl tak s prostředí stolu as do kuchyně nikdo doma nebyl kro mě a ji okna sem měli zavřené a průvan nikde nebyl je to asi tak 4dny také slychavam dětské hlasy a vydáváme stíny malich děti cítím ze mě po těle hladu moje mrtvá maminka její doteky znám a je toho ještě spousty jako malá holčičku sem mívala vidění co se stane třeba za týden řekla sem to rodičům a tak to přesně bylo také sem viděla spousty duchu od malá a teď us mi je 33let a mívám to pořad také když mam někoho rada a kamarádem se s nim mívám někdy vidinou a cítím to i na svém těle ze se neco stalo nebo stane a vždycky je to pravda tak ze musí něco existovat mezi nebem a zemi já sama to znám a vím jaké to je :)

SLYŠÍCÍ MÉDIUM

(DANIELA, 10. 8. 2014 13:17)

Jsem slyšící médium. Potřebovala bych od někoho pomoc-poradit, nevím co si s tím počít. Vím, že to je dar, ale jak s ním naložit?

Re: SLYŠÍCÍ MÉDIUM

(Marketa, 4. 10. 2017 14:01)

Dobry den,
citim, ze bych se potrebovala spojit, rozloucit...a nejak uzavrit..., s osobou, kterou moc miluji a potrebuji a ktera mi nedavno zemrela...bylo by to mozne?

.........

(karolína, 17. 7. 2012 13:56)

Ale vážně lidi,... jednou jsem vyvolala Boženu Němcovou a ta mi pak snědla mámu a ojela tátu ....
Blboooost!!

Re: .........

(Milan, 28. 5. 2015 23:59)

Karolíno,tak ty máš v hlavě absolutně vymeteno.

Re: .........

(Hůůlahůp, 10. 9. 2012 18:25)

Ty si debil:D:D.. Jestli ty si vyvolal Boženu , tak já sem Africká princezna:D:)

sdgsd

(hdbnfn, 12. 4. 2012 16:28)

ghsfgsr

gaqdsgha

(SAATtat, 2. 6. 2010 14:19)

blbosti pro malé děti :D

Re: hahaha

(dion , 11. 8. 2011 11:42)

jo to si jen mislis koukni na you tube a uvidis co jsme s bratrancem dokazali s vyvolavanim duchu.

super

(simona, 25. 12. 2009 21:24)

tento je super

SATAN

(ROMIK, 17. 4. 2009 7:54)

ale je to fakt husty