Jdi na obsah Jdi na menu
 


               Satanské devatero

1.SATAN znamená ukájení choutek nikoli odříkání!

2.SATAN znamená živoucí existenci,nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

3.SATAN znamená neposkvrněnou moudrost,nikoli pokrytecký sebeklam!

4.SATAN znamená laskavost k těm,kdo ji zasluhují,nikoli lásku,vyplýtvanou na nevděčníky!

5.SATAN znamená pomstu,nikoli nastavení druhé tváře!

6.SATAN znamená odpovědnost vůči odpovědným,nikoli péči o psychycké upíry! 

7.SATAN znamená člověka jako pouhé zvíře,někdy lepšího,mnohem častěji však horšího než ti,co kráčejí po čtyřech,člověka,jenž se díky božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem!

8.SATAN znamená všechny tzv.hříchy,jelikož vedou k fyzickému,mentálnímu nebo emočnímu uspokojení!

9.SATAN je nejlepším přítelem,jakého kdy církev měla,jelikož jo po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re:idiotnost

(fngf, 20. 12. 2011 15:17)

Lidé se stále snaží dokázat, že na všechno stačí sami a Boha nepotřebují. A celé lidské dějiny ukazují, jak je tato představa mylná. Žádný technický pokrok nezměnil naše srdce a naši hříšnou přirozenost. Lidé si myslí, že když dají svůj život Bohu, stanou se zajatci, ale opak je pravdou. Dokud nepatříme Bohu, jsme otroky hříchu. Teprve v Bohu máme skutečnou svobodu

Re: re:idiotnost

(KŘESTANKA, 9. 4. 2012 15:07)

AMEN

Re: re:idiotnost

(pepa, 14. 2. 2013 19:25)

si blba pica, strc si krucifix do prdele. AMEN

Re: Re: re:idiotnost

(afa, 10. 10. 2013 15:52)

nápodně čůráku. ZBIJU tě! Na václaváku ve čtvrtek v 16.10 dostaneš svůj trest ty nulo

Re: Re: re:idiotnost

(afa, 24. 10. 2013 17:27)

a ty jsi blebej čurák co nebude žít dlouho! Brzo zdechneš! Polib ssatanovi prdel!!! Stejně na vás dlabe a nenávidí vás!!

LÁSKA A JEN LÁSKA

(adam sobotka lennon hippy, 29. 3. 2013 3:43)

Pravou emancipaci srdce může přinést jen něžná láska ke všem lidem, byt´ se skeptikovi zdá pokrytectvím.A co František z Assisi ? Co Katka Čapek? Marta Kubišova,Kája Weinfurter,George Harrison,Gándhí, Masaryk, Vašek Havlů,Gerald Ford? atd.,jen se vzdělávat...pokoj v duši :-)

Re: LÁSKA A JEN LÁSKA

(Pravda, 14. 4. 2013 20:46)

Komu tyhle kraviny cpeš ? Myslíš že nás to zajímá ?

Víra je jenom Bůh

(KŘESTANKA, 9. 4. 2012 14:59)

Jsi,ve sparech satana,ty by si potřebovala boha jako sůl nevim co ti mám na to napsat je to hrozny co pišeš ale je to tve rozhodnuti a já ti nemohu nic nutit ale satan je lhař a když teda věříš v satana tak musíš i věřit určitě že Bůh existuje a v Bibli v knize zjevení je napsano že satan a jeho vstoupenci a vyznavači skončijou a budou vrženi do ohniveho jezera.Já sem křestanka ale ne katolička věřim ve věčny život v nebesích..Já ti věřim že ti satan pomáha ale je to jeho oblbovaní a intriky on ti da vše bude ti pomáhat ale nakonec ti vše vezme on už prohral když Ježíš umřel a stal z mrtvím a satan to ví že prohrál...Proto chce co nejvíc lidi stahnou na svojí stranu ale on je pokritec on nemuže mít v sobě lasku on je opak Boha,Bůh je laska a on nenavist ty nejsi dcerou země nebo cos to psala,pochazíš s Adama a Evi to jsou naší předci,i když boha neznáš a nenávidíš ho tak on tě miluje moc neskutečnou laskou..Bůh ti muže nabidnout o mnohem víc než satan akorát si ho nechceš všímat v životě a neznáš ho ale věř mi vím o čem mluvím modlím se každy den k našemu panu a citím jeho svatou přitomnost a promlouva ke mě,Všichni lidi takoví jako ty pujdou do zatracení....KAŽDY JEDNOU POKLEKNE....Ale už bude pozdě.....A můj pravopis neřeš nejsem češka..Ale žiji tady dlouho a pořad se učím...Tak to lidi neřeště drobny chybky....S laskou kvám křestanka z Brna,Bůh svami,budu se za vas modlit...Nestracím ve vás naději..

Re: Víra je jenom Bůh

(Satan, 14. 4. 2013 20:43)

Ano .. je mnohem lepší patřit ke Křestanům .. jsou proti homosexualitě ale pedofilie jim nevadí .. rádi zneužívají chlapečky..a zabíjení lidí a mučení ve středověku je naprosto normální ;) Kde je tvůj bůh když děti v Africe umírají ? Proč má církev tolik peněz když má být chudá ? Co je ti vůbec po nás Satanistech ? Hled si svého každý má právo na svoje náboženství a ty o tom našem nevíš nic .. radši si bez nechat vymazat mozek při nedělní mši .. fanatický křestaně ;) jen jednou jsem se podíval na video z kostela a tlustý kněz (obžerství je hřích) říkal "Nemějte rádi Harryho Pottera je to čaroděj a nepřítel boha!"

...

(xnow, 21. 6. 2012 0:28)

TO SNAD nejni mozny co tady MELETE ZA SRACKY !!!! jaky prcani andelu ? jaky doprdele ... :D ja nevim .. tohle je uplne divna stranka :D

...

(xnow, 21. 6. 2012 0:25)

Muzete prestat premyslet nad takovejma srackama, zajmejte se o veci co opravdu maji smysl, hrajete si na satanisty ale ti pravi (ne vy :D) zneuzivaji lidskou mysl pro jejich uzitky stejne tak illmuinati,bankeri atd. Opravdu jde nejvetsi dementi co jsem videl.

Re: ...

(xnow, 21. 6. 2012 0:26)

oprava- illuminati

premislejte

(dolarko, 21. 12. 2011 11:17)

ja to nechapu... co udělal svět dobrýho pro Boha, že chceš, aby dělal něco On pro svět? na světě se vedou války, ale jsou to války lidí.. proč to dělaj? Bůh není loutkař, který si hraje s vojáčky.. jaký by byl smysl celého světa, kdyby člověk neměl svobodu? má ji a dělá si co chce.. a věř mi, nedělá to dobře.. když nakoukneš pro změnu do normální Bible, není se ani moc čemu divit, viz Sodoma a Gomora nebo potopa světa.. proč to bylo? protože se lidi odvrátili od Boha.. Bůh neni špatnej, jenom si to lidi představujete trochu jinak.. a taky to neni automat, do kterého hodíš modlitbu a vypadne ti kupon s vyslyšením..
Neříkám, že Satan není, on je.. ale je špatné ho uctívat, protože na konci PROHRAJE (teď ne) a jeho zastánci na to doplatí!

Re: premislejte

(KŘESTANKA, 9. 4. 2012 15:06)

Ahoj libí se mi moc tvuj odkaz máš pravdu plně stebou souhlasím!!!

Ave Satan navždy!

(Luci, 20. 1. 2012 19:04)

Existují dvě skupiny lidí.Rozdíl je v tom co by udělali v této situaci:
Ve snu k vám přijde anděl a začne vám vykládat ať se přidáte k bohu.
1 skupina by tupě poslouchala a druhý den by byla v kostele.
2 skupina by to nevidržela a anděla znásilnila.

A teď si upřímě přiznejte co by jste udělali...já osobně volím 2

SATANE !!!

(dara, 4. 11. 2008 8:58)

Satanismus je skvělí jen ti co ho odsuzují nevědí co je zač..... není na něm nic špatného ... !!! uctívání sama sebe je přeci přirozené ..... nensáším lidi co si hrají na satanisty a neznají ani satanské devatero .... !! to že mají na krku petrův kříž a vědí že satan nesnáší boha .... to ví každý malý dítě

gsdgd

(super, 10. 1. 2012 11:19)

zadny satan zadny sracky

dolar

(dolar, 20. 12. 2011 15:20)

tak lidi byl jsem vkrimynale,a neměl jsem co cist ,kdyz neměl jsem co cist.prisla zamnou vychovatel a rekla mi jesli si nechcu pujcit knihy (byblu) a muzu vam rict zeto zmenilo muj zivot. to co pisu neni lez ale pravda

SATAN je naše jediná víra

(aleš lejnar, 16. 11. 2010 5:55)

satan je naše víra a nikdo nám ji nevezme a lidi sjou skažený a víto sám satan jediní kdo nejsou skažený jsou satanisti. Ave SATAN 666

Re: SATAN je naše jediná víra

(Little princess of Darkness, 17. 6. 2011 19:49)

přesně!! Křesťani půjdou do nebe (co tam? je tam zima, neustále vám lítaj letadla nad hlavou atd. atd...), ateisté půjdou do pekla a budou je tam mučit satanisti, kteří budou v teple a budou mít klid!!!! MILUJME SATANA!!! Satan je náš jediný bůh!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »